Close

Psychická a emoční stabilita

Holistický přístup je komplexní způsob, který na věci pohlíží jako na celek. Vždy řeší příčinu nikoli následek. Zakládá si na myšlence o tom, že vše je v pořádku, pokud je to pro nás dobré a cítíme se dobře.

Uvědomění jako základ pro seberozvoj

Asi tím nejdůležitějším krokem je uvědomění. Často nás může v životě něco trápit a nevíme proč, nebo si na různé těžkosti jednoduše zvykneme a přijmeme je za součást života. Abychom svůj život rozlouskli, je klíčové uvědomění. V momentě, kdy nám dojde, že svůj život řídíme sami a jsme za něj zodpovědní, naše vnitřní síla se začne uzdravovat.  Nikdo nás nemůže soudit, protože nemyslí jako my a neprožívá naše emoce. To samé platí i s našimi názory a činnostmi. Uvědomění je vstupem k seberozvoji a zlepšování své osobnosti.

Péče o tělo

Na lidské tělo lze pohlížet jako na dokonalý chrám, který postavila příroda. Je odrazem našeho života a ukazatelem, jak si v něm vedeme. O tělo je třeba pečovat, ctít jej a respektovat. Dopřejme svému tělu vše, co potřebuje, aby mohlo prospívat a dobře nám sloužit.

Aby bylo tělo zdravé, potřebuje kvalitní spánek. To znamená spánek hluboký a nerušený okolními vlivy jako jsou pouliční světla nebo hluk. Měli bychom mít čistou hlavu a do postele ulehnout s klidem a bez starostí. K uvolnění nám může pomoci směs esenciálních olejů CONFIDENCE. 

Dopřejme mu dostatek pestrého jídla bez přídavku umělých barviv a konzervantů či zahušťovadel. Bílý cukr můžeme nahradit sušenou šťávou ze třtiny a místo živočišného mléka vyzkoušet BIO kokosové mléko v prášku. Celkovou vitalitu a odolnost svého těla můžete podpořit kvalitními doplňky stravy jako je PRAWTEIN PO-W-ER  s vysokým účinkem na energii organismu.

K tomu, aby bylo tělo krásné, potřebuje péči a láskyplný přístup. Dostatek pohybu, který nás bude bavit je vhodným způsobem, jak zpevnit a rozproudit své tělo. Během pohybu se nám vyplavuje hormon endorfin, a ten je zodpovědný za pocit dobré nálady. Tělo se nám odvděčí dobrou náladou a úsměvem a ten nám taky přece sluší. Investujme čas do každodenní rutiny a pečujme o svou pleť a tělo s přírodní kosmetikou, která nezatěžuje a podporuje přirozené regenerační procesy.

Psychická a emoční stabilita

Holistický přístup si žádá hodně sebepozorování a pochopení, proč se nám některé věci dějí. Jestliže máme pocit, že něco v našem životě není v pořádku, potřebujeme získat nadhled a pochopit příčinu. Denně nám hlavou proběhne nespočet myšlenek a ty mohou být kladné, ale taky záporné. Je na nás, jakým myšlenkám poskytneme prostor v naší hlavě. Třídit myšlenky je schopnost, která se dá naučit a vyžaduje čas a trénink. Pomoci nám může pobyt v přírodě, kde máme klid, meditace nebo aromaterapie esenciálními oleji, které pozitivně ovlivňují emoční centra v mozku a tím nám pomoci s kladným rozhodováním. např. esenciální olej BALANCE, I’M HAPPY

Na myšlenky se vážou emoce a to, jak se cítíme. Pokud dáme prostor negativní myšlence, vyvolá negativní emoci. Naučme se proto sledovat věci s nadhledem a nedělejme si z ničeho starosti větší, než je potřeba. Ve výsledku vždy chceme jen to nejpodstatnější a to, ať se cítíme dobře. 

K tomu, abychom byli šťastní a měli pocit naplnění v životě, měli bychom se scházet s lidmi, s kterými se cítíme dobře, vyhledávat činnosti, které nás baví a dělají nám radost, udělat si dostatek prostoru pro zábavu a k životu mít kladný přístup. 

Využijte všech benefitů s naším zákaznickým účtem – je to ZDARMA a nezávazně! Pro více informací o výhodách navštivte naši stránku: www.eft-joga.cz/zakaznicky-ucet/

Zdroj