Close

Detoxikační masáž

Vyzkoušejte masáž, která kombinuje sílu Detox Elixíru a esenciální směsí DX  s účinnými technikami, které prokrví a povzbudí vaše tělo.T ato masáž nejen očistí organismus a pokožku, ale také poskytne výživu a podpoří samoregenerační procesy pokožky i celého těla.

Ingredience:

Jak postupovat:

Najděte si tiché místo a pusťte pomalou relaxační hudbu. Masírovaný by si měl lehnout tak, aby mu to bylo příjemné a pohodlné. Přikryjte ho ručníkem, osuškou nebo dekou pro zajištění tepelného komfortu, což pomůže k lepšímu uvolnění.

Klidné prostředí a pomalá, příjemná hudba napomáhají hlubší relaxaci a většímu uvolnění, což podporuje aktivaci ozdravných procesů a schopnost regenerace organismu.

Do difuzéru přidejte 5 kapek směsi esenciálních olejů DX.

Masáž:

1.Na záda masírovaného naneste esenciální vodu z rozmarýnu. Tato voda obsahuje aktivní látky, které hydratují pokožku, stimulují mikrocirkulaci a podporují očistu pokožky.

Poté si vezměte DE-T-OX Elixír a naneste si ho na dlaně. Lehce ho zahřejte a pak ho pomalými tahy rozetřete po celé ploše zad a šíje.

2. Provádíte první tahy kolem páteře, přes vzpřimovače, směrem k ramenům a zpět po vnějších stranách současně. Tahy opakujete 2-3x.

3. Určíte si bližší stranu páteře a položíte na ni jednu ruku, abyste tělo stabilizovali. Pak druhou rukou položíte dlaň na opačnou stranu a jemně ji vytáhnete směrem od páteře k lůžku. Vaše prsty by měly směřovat dolů. Postupně se pohybujete od dolní části zad k hlavě, kde se zaměříte na „vlny“ v oblasti ramen a pokračujete dolů po straně těla až k dolní části zad.

Z této pozice začněte střídavě přitahovat kůži směrem k páteři od dolní části zad nahoru. Použijte své dlaně a provádějte klouzavé pohyby směrem k páteři. Začněte s jednou stranou těla a poté přejděte na druhou stranu a opakujte stejný postup.

4. Přenesete ruce za hlavu a opakovaně proveďte dlouhé tahy směrem dolů podél páteře a kolem trupu zpět. Vaše palce by měly být vedle sebe, a jemnými, dlouhými tahy projedete dráhy močového měchýře od krční páteře ve dvou liniích směrem k bederní oblasti.

Vnitřní dráhy leží v polovině mezi páteří a okrajem lopatky, zatímco vnější dráhy jdou podél vnitřního okraje lopatky. Pak hřbetem rukou jemně protáhnete oblasti mezi lopatkami, táhnete je do stran od páteře směrem ven.

5. Vraťte se vedle místa, kde provádíte masáž, a provedete úvodní tahy po vzpřimovačích, směrem do oblasti ramen a zpět vnější stranou ruky. Opakujte toto pohybem 2-3 krát.

Využijte plně všech výhod s naším zákaznickým účtem – je to zdarma a bez závazků! Pro podrobnosti o výhodách navštivte naši webovou stránku: www.eft-joga.cz/zakaznicky-ucet/

Zdroj