Chřipka, nachlazení

Tichý, neviditelný a rychle se šířící virus, který si nevybírá. Mezi symptomy chřipky patří bolesti hlavy i celého těla, horečka, únava, suchý kašel, kýchání, podráždění očí či extrémní pocit zimy.

Virus se pohybuje kapénkovou infekcí, šíří se třeba vzduchem, nemocný člověk kapénku kýchne do vzduchu a rozšíří ji tak do prostoru. V místnosti se pohybují porůznu lidé, vdechnou ji, virus se tak dostane na sliznici. Jak je ale možné, že jeden člověk onemocní a druhý ne? Vysvětlení je jednoduché:

Někdo má kvalitní imunitní systém, který si s virem poradí a nevpustí jej do těla. Kdežto ten člověk, který je unavený, vyčerpaný, má oslabenou imunitu, ten viru snadno podlehne.

Virus má menší šanci u toho člověka, který se aktivně o svůj obranný systém stará a imunitu si posiluje správnou životosprávou a pravidelným užíváním vhodných doplňků. Je důležité preventivně posilovat imunitní systém a to nejlépe právě přírodní cestou.

Pokud již onemocnění propukne, je potřebné co nejrychleji nastartovat obranyschopnost. K tomuto účelu je velmi vhodný unikátní a zcela přírodní  Colostrum liquid. Dokáže velmi účinně zmírnit průběh nemoci, zkrátit délku trvání, snížit tělesnou teplotu, zmírnit bolesti hlavy a krku. Také usnadňuje vykašlávání.

Dále je důležité dodávat tělu vitamíny v přírodní formě. Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Zde se nabízí  VitaActive, který obsahuje extrakt z 21 druhů BIO ovoce a zeleniny. Jeho největší předností je obsah důležitých přírodních vitaminů a stopových prvků. Jeho složky zajišťují i silné antioxidační účinky, které jsou důležité pro správné fungování lidského těla.

Velmi také pomáhá užívání produktů z rostliny Cistus Incanus, jejíž listy obsahují mnoho polyfenolů se silnými antioxidačními účinky a významně podporují činnost imunitního systému. Má dezinfekční a protizánětlivé účinky a mimo jiné dovede blokovat množení viru v buňce.

Ve formě spreje Cistus Incanus je ideální při rýmě, bolestech a zánětech v krku. Pro doplnění pitného režimu s léčebným účinkem je zase vhodné užívání bylinného čaje Cistus Incanus, (u dětí je potřeba řídit se doporučeným dávkováním uvedeným výrobcem).

V případě rýmy a bolesti v krku se také velmi osvědčil Aloe Vera sprej první pomoci.

Pokud onemocníme, tělo se brání horečkou, ale někdy se organismus nedovede sám s vážným onemocněním vypořádat a pacient dostává antibiotika. Antibiotika bacily zničily, ale organismus se velmi oslabil. Antibiotikum vytvoří navíc tzv. střevní dysbiózu, tím oslabí tamější tvorbu imunitních buněk, a vlastně tak obranu ještě více oslabí. Pacient se zdánlivě vyléčí z chřipky, nastoupí do práce, dítě do školky, školy s nulovou imunitou, a každý si může představit, co nastane, když se tam znovu setká s virem.

Důležité je v tomto případě užívat dlouhodobě kvalitní Probiotic12 na správnou rovnováhu ve střevě (85 % imunitních buněk se nachází právě ve střevě).

Zvýhodněný balíček.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.